Terminai ir sąlygos

1. Prekių užsakymo sąlygos.

1.1. Prekes galite pirkti internetu www.viskasnaturalu.lt, užsisakyti telefonu +370 610 62 944 arba el. paštu ramevy@gmail.com

Išsiųsta užsakymo forma ir gautas patvirtinimas, įpareigoja už prekes atsiskaityti per 3 darbo dienas. Po to užsakymas anuliuojamas.


2. Prekių apmokėjimas: bankinis pavedimas (pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą), elektroninė bankininkystė (per mokėjimai.lt sistemą)

2.1. Už prekes apmokate bankiniu pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes atsiunčiame į jūsų elektroninio pašto dėžutę. Apmokate iš savo sąskaitos internetu arba pervedate pinigus nuėję į banką.

2.2. Už prekes apmokate per mokėjimai.lt sistemą, elektroninė bankininkystė.

2.2.1. Tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs el. bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų: SEB bankas; AB „Swedbank“; „DNB“ bankas; „Danske“ bankas; „Nordea“ bankas; ir kt. Lietuvos bankus. Pirkimo metu sistema suformuoja sąskaitą ir nukreipia jus į mokėjimai.lt sistemą. Prisijungiate prie savo saskaitos ir sumokate už prekes. Tai labai saugus, greitas ir patogus atsiskaitymo būdas.

3. Rekvizitai:
Įmonės kodas: 303106271
Adresas: Gėlių g. 9, Paežerių k., Vilkaviškio r.
Telefonas: 8 61062944

El.paštas ramevy@gmail.com

4. Prekių siuntimas - pristatymas

4.1. Prekės siunčiamos registruota pašto siunta per AB Lietuvos paštas.

4.2.  Prekių persiuntimo paslauga kainuoja  pagal AB Lietuvos paštas tarifus, nurodytus skyrelyje Kaip pirkti?

4.3. Prekės išsiunčiamos po apmokėjimo.

4.2. Į jūsų elektroninio pašto dėžutę atsiųsime registruotos siuntos numerį. Pagal šį numerį galėsite sekti siuntos judėjimą.


5.Užsakymų būklė.

5.1. Užsakymo būklę matysite paspaudę nuorodą, kurią atsiusime į Jūsų nurodytą el. paštą.

6. Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

6.1. Vartotojas turi teisę atsisakyti prekės, pranešdamas raštu atsisakymo priežastį pardavėjui per 7 darbo dienas nuo daikto pristatymo.

6.2. Gavus raštiško atsisakymą patvirtinimą, prekes privaloma grąžinti per 7 darbo dienas originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

6.3. Gavę grąžinamas prekes ir įvertinę jų kokybę, per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo grąžinsime visus sumokėtus pinigus (t. y. prekės kaina ir prekės pristatymo išlaidos). Jeigu grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos grąžinamos nebus.

6.4. Prekės priimamos atgal nebus, jei:

6.4.1. Buvo naudojamos;

6.4.2. Sugadintos;

6.4.3. Prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini apžiūrint prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais).


7.Užsakymų nutraukimas

7.1. Klientas įsipareigoja apmokėti sąskaitas pirkimo metu arba laike 3 darbo dienų. Neapmokėjus užsakymas bus anuliuojamas.

7.2. MB "Gryna linija" pasilieka teisę nutraukti užsakymą, dėl prekių nebuvimo.

7.3. Užsakymą gali nutraukti ir pirkėjas, pranešęs žinutę į el. paštą, kad nebenori pirkti.